Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Ağrı

Ağrı

Ürün Kodu: HMK0014 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
150,00 TL
Havale Fiyatı : 145,50 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2007
Sayfa Sayısı:898
Kitap ISPN:9789754205626
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Serdar Erdine
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Renkli kuşe kağıda basılan Ağrı adlı eser, Prof. Dr. Serdar Erdine tarafından kaleme alındı. 2007 yılında baskısı gerçekleştirilen eser toplamda 898 sayfadan oluşuyor. 19,5 cm x 27,5 cm ebatlarında olan tıp kitabı ağrı konusunun derinlemesine ele alındığı önemli bir eserdir. Tıpta algoloji dalının doğmasına sebebiyet veren ağrının son 30 yıl içerisinde nasıl yaklaşılan bir konu olduğu da detayları ile okurlara aktarılıyor.

Algoloji alanının ülkemizde batıdan daha önce kuruluşmuş olmasına karşın halen batının çok gerisinde olmasını da eleştirel bir perspektif ile ele alan yazar, konuya dair çok başarılı tespitlerde de bulunuyor. Ağrı konusu derinlemesine mercek altına alan tip kitapları arasında yer alan bu eser, hastalara tek boyutlu yöntemlerin uygulanmasını önleyebilecek bir rehber niteliği de taşıyor.

Pek çok yabancı ve Türk yazarın katkısı ile hazırlanan bu eserin özellikle tıp fakültesi öğrencileri tarafından okunması öneriliyor. Çünkü ağrı ve ağrı kontrol yöntemlerine dair oldukça geniş kapsamlı bilgilere de yer veriliyor. Eserin multidisipliner bir yaklaşım ile kaleme alınmış olması da ön plana çıkıyor.

Ülkemizde algolojinin gelişmesi adına büyük önem taşıyan bu kıymetli esere sahip olmak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Uygun fiyat ve uygun ödeme kolaylıkları eşliğinde ileteceğiniz siparişlerinizi en kısa sürede adresinize ulaştırıyoruz. Hepsi Medikal olarak tüm hekimlerimize ve tıp fakültesi öğrencilerimize faydalı olabilecek en yeni eserleri de sitemizde bulabilirsiniz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.