Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi

Ağız, Diş ve Çene Radyolojisi

Ürün Kodu: HMK0012 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
162,00 TL
Havale Fiyatı : 157,14 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2014
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Abubekir Harorlı
Sayfa Sayısı:594
Kitap ISPN:9786053350804
Baskı Sayısı:1
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Diş hekimliği alanında yazılmış önemli bir tıp kitabı niteliği taşıyan Ağız Diş ve Çene Radyolojisi adlı eser Prof. Dr. Abubekir Harorlı tarafından kaleme alındı. 2014 yılının Kasım ayında, Nobel Tıp Yayınevi tarafından basımı gerçekleştirilen kitap toplamda 594 sayfadan oluşuyor. Tek cilt olarak okurlarla buluşan bu eser diş hekimliğinde radyolojinin ne oranda gelişim gösterdiğinin anlaşılması için de faydalı bilgiler içeriyor.

Görüntüleme yöntemlerinde hangi yeniliklerin yaşandığı ve bu yeniliklerin tanı ve tedavilere ne oranda yansıdığının tartışıldığı tıp kitapları arasında yer alan eser, bu alanda akademik eğitim alan öğrenciler için oldukça faydalı bilgilerle donatılmış durumdadır. Aynı zamanda öğrenciler için son derece faydalı bilgiler de içeren kitap en temel bilgilerin hızlı ve kolay bir şekilde temin edilmesini sağlıyor.

Çene ve yüz travmaları hakkında da bilgi içeren eserde en önemli akademik çalışmalardan da faydalanılıyor. Üniversitelerin tıp fakültelerinde, ağız, diş ve çene radyolojisi dersinde anlatılan tüm konuların ele alındığı bir kitap olduğunu belirtmek isteriz. Okuyucu dostu bir formatta hazırlanmış olması da dikkat çekiyor.

Çeşitli görsel öğelerle ele alınan konunun daha kolay anlaşılmasını sağlayan bu esere Hepsi medikal avantajlarından da faydalanarak hem hızlı hem de kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Sizlere en makul fiyatları sunuyor ve çeşitli ödeme kolaylıklarından istifade etmenizi sağlıyoruz. Hemen siparişinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin