Adli Vakalara Acil Müdahale

Adli Vakalara Acil Müdahale

Ürün Kodu: HMK0010 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
18,00 TL
Havale Fiyatı : 17,46 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2005
Sayfa Sayısı:86
Kitap ISPN:155110112
Baskı Sayısı:1
Yazar:F. Tayfun Özdikmen
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Acil tıbbi müdahale alanında görev yapan ekiplerin, adli vakalara nasıl yaklaştığı konusunda yazılmış ilk eser olan Adli Vakalara Acil Müdahale adlı kitap, Tayfun Özdikmen tarafından kaleme alındı. Konuya dair yazılmış ilk tıp kitabı olma özelliği ile ön plana çıkan eserde sağlık görevlilerinin adli vakalarda delilleri fark etmeden yok etmelerini önleyecek çok önemli bilgiler yer alıyor.

Bu yönüyle acil müdahale ekiplerinin tamamı tarafından mutlaka okunması gereken tıp kitapları arasında yer alıyor. Sağlık ekiplerinin polis, jandarma gibi güvenlik birimleri ile nasıl iletişime geçmeleri gerektiği gibi oldukça ince detayların da yer aldığı eser, 2005 yılının Temmuz ayında basıldı. Toplamda 86 sayfadan oluşan bu kitap tek cilt olarak okurlarıyla buluşuyor.

Özellikle 112 acil sağlık ekiplerinin okuması gereken bu eserde, adli bakımdan nelerin delil niteliği taşıdığı, sağlık ekiplerinin hangi vakalarda nasıl bir yaklaşım içerisinde olması gerektiği gibi konular da derinlemesine ele alınıyor. Bir anlamda sağlık ekiplerinin yoluna ışık tutan çok önemli bilgilerle donatılmış bir eser olduğu söylenebilir.

Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal avantajlarıyla incelediğiniz bu kitaba kolaylıkla ulaşabilirsiniz. En uygun fiyat avantajına eşlik eden cazip ödeme kolaylıkları sayesinde okumak istediğiniz tüm eserleri bütçenizi zorlamadan temin edebilirsiniz. Hızlı kargo uygulamamız kapsamında tüm kitap siparişlerinizi çok kısa bir süre içerisinde teslim ettiğimizi bilmenizi isteriz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin