Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Adli Nöropsikiyatri

Adli Nöropsikiyatri

Ürün Kodu: HMK0000 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
60,00 TL
Havale Fiyatı : 58,20 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Dursun Kırbaş, Uzm. Dr. Nur Birgen, Prof. Dr. Gökhan Oral
Sayfa Sayısı:374
Kitap ISPN:9786053352266
Baskı Sayısı:1
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Son derece titizlik gerektiren bir tıp alanı olan nöropsikiyatri alanında yazılmış onlarca hatta yüzlerce eser bulunuyor. Bu eserler arasında en çok okunanlar ve aynı zamanda en çok referans gösterilenlerden biri de Adli Nöropsikiyatri adlı tıp kitabı oluyor. Oldukça geniş kapsamlı bir bölüm listesine sahip olmasıyla dikkat çeken kitabın bir diğer özelliği de tamamen okuyucu dostu bir formatta kaleme alınmasıdır.

Nobel Tıp Yayınevi tarafından okurlarıyla buluşturulan bu eserin editörleri ise Prof. Dr. Dursun Kırbaş, Uzm. Dr. Nur Birgen ve Prof. Dr. Gökhan Oral oluyor. Son baskısı 2016 yılının Haziran ayında gerçekleştirilen bu eser tek cilt şeklinde hazırlandı ve toplamda 374 sayfadan oluşuyor.

Karton kapağa sahip olan eserde adli açıdan nöropsikiyatri alanı her yönüyle ele alınıyor. Kolay anlaşılır bir dille aktarılan bilgiler çerçevesinde bu alana bambaşka bir bakış açısı ile yaklaşmak mümkün olabiliyor. Psikiyatri alanına ilgi duyanların ya da bu alanda tıp eğitimi alanların da mutlaka okuması gereken tıp kitapları arasında yer aldığını söyleyebiliriz.

Farklı temel çerçevelerin dışına çıkarak anlatılan çok önemli konular, rehber niteliği de taşıyor. Bu önemli esere Hepsi Medikal avantajları eşliğinde sahip olabilirsiniz. Uygun fiyata eşlik eden cazip ödeme seçenekleri ve hızlı kargo uygulamamız kapsamında, Adli Nöropsikiyatri adlı eseri çok kısa bir süre içerisinde adresinize ulaştırabiliriz. Hepsi Medikal avantajlarıyla hemen tanışın!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım