Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Adli Mikrobiyoloji

Adli Mikrobiyoloji

Ürün Kodu: HMK0008 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
30,00 TL
Havale Fiyatı : 29,10 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2011
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Özlem Anğ
Sayfa Sayısı:420
Kitap ISPN:9789754208184
Baskı Sayısı:1
Yazar:Breeze, Budowle, Schutzer
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Mikrobiyoloji alanında kaleme alınmış en önemli eserlerden biri olan kabul edilen Adli Mikrobiyoloji Roger G. Breeze tarafından yazıldı ve Proj. Dr. Özlem Anğ tarafından dilimize çevrildi. Eser son derece önemli bilgilerin aktarıldığı bir giriş bölümüne sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Sonrasında ise tıp kitabı 18 bölüm altında en önemli ve aynı zamanda en çok gözden kaçırılan detayları içeriyor.

Bu bölümler arasında epidemiyoloji, laboratuvar ve teknolojik değerlendirmeler, biyoinformatik, konak – patojen etkileşimleri gibi alanlar da mevcut. Aynı zamanda virüs, bakteri, mantar ve toksinlerin en temel biyolojik özelliklerini de özet şeklinde içeren önemli tıp kitapları arasında yer alıyor. Ayrıca analitik deneyleri uygulayacak olan mikrobiyoloji laboratuvarları açısından son derece büyük bir öneme sahip kalite güvencesi talimatlarını da liste şeklinde bünyesinde barındırıyor.

Eser 2001 yılında gerçekleşen mektup saldırılarını da geniş kapsamlı bir şekilde ele almasıyla ön plana çıkıyor. Kendini mikrobiyoloji alanında geliştirmek isteyen herkesin mutlaka baş ucu kitabı olarak bulundurması gereken bu önemli eser, tıp alanında eğitim alan öğrencilerin de okuması gereken bir kitaptır.

420 sayfadan oluşan bu kitap kuşe kağıt baskılıdır ve 17 cm x 23,5 cm ebatlarındadır. Tüm tıp kitapları gibi bu önemli esere de kolaylıkla ve uygun fiyat avantajıyla sahip olabilirsiniz. Hepsi Medikal avantajları kapsamında hızlı kargo prensibimiz ile bu eseri en kısa sürede kapınıza kadar ulaştırıyoruz.

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.