A'dan Z'ye Masaj

A'dan Z'ye Masaj

Ürün Kodu: HMK0007 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
27,00 TL
Havale Fiyatı : 26,19 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2011
Sayfa Sayısı:144
Kitap ISPN:9789754208061
Baskı Sayısı:6
Yazar:Dr. Necdet Tuna
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Nobel Tıp Yayınevi tarafından hazırlanan ve Dr. Necdet Tuna tarafından kaleme alınan önemli tıp kitapları arasında A’dan Z’ye Masaj adlı eser de bulunuyor. 2005 yılında basılan ve okurlarıyla buluşan bu kitap özellikle tıp alanında eğitim alan ya da almak isteyen öğrencilerin muhakkak okuması gereken bir kitap olma özelliğine sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Toplamda 977 sayfadan oluşan eserde klasik masaj esas alınıyor. Özel indikasyonlara mahal verebilen bağ dokusunun her yönüyle ele alındığı eserlerden biri olma özelliğine sahip olması da, bu eseri önemli bir tıp kitabı kılıyor. Bağ dokusunun yanı sıra sinir noktaları, segmental bölümler, periost masajları gibi konularda, ele alınan ana konuya ilave olarak kitaba eklenmiş. Bu sayede konuya çok daha derinlemesine bir bakış açısı ile yaklaşmak da mümkün olabiliyor.

Son baskısı 2011 yılının Ocak ayında yapılan eserin masaj uygulamasına ilgi duyanlar tarafından da okunduğu biliniyor. Aynı zamanda masaj eğitimi verilen özel kurslarda da öğrencilerin konuyu daha iyi kavraması için eser içerisindeki görsel öğelerden faydalanılabiliyor.

Bu önemli esere sahip olmak ve kendi kütüphanenize kazandırmak için Hepsi Medikal avantajlı alışveriş imkanından istifade edebilirsiniz. Sizlere incelediğiniz bu kitaba en uygun fiyatlarla sahip olma imkanı sunuyoruz. Ödemenizi kolaylıkla yapabilir ve bu kitaba en kısa sürede ulaşmanızı sağlayabilirsiniz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal size yeter!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin