Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Acil Tedavi ve Bakımda Tıp Etiği Sorunları

Acil Tedavi ve Bakımda Tıp Etiği Sorunları

Ürün Kodu: HMK0004 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
18,00 TL
Havale Fiyatı : 17,46 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2005
Sayfa Sayısı:128
Kitap ISPN:9754204446
Baskı Sayısı:1
Yazar:Prof. Dr. Ayşegül Demirhan Erdemir
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Tıp etiğini farklı formlarda sorgulayan eserlerden biri de Acil Tedavi ve Bakımda Tıp Etiği Sorunları adını taşıyor. Profesör Doktor Ayşe Demirhan Erdemir tarafından kaleme alınan bu eser, tıp dünyasının ilgiyle okuduğu tıp kitapları arasında yer alıyor. Tek cilt şeklinde basımı yapılan kitap, toplamda 128 sayfadan oluşuyor. 

Karton kapak ile hazırlanan tıp kitabı 2005 yılının Kasım ayında okurlarıyla buluştu. Halen en çok ilgi gören kitaplar arasında yer alan eser çeşitli olgu örnekleri içeriyor olmasıyla da ön plana çıkıyor. Tıp etiği sorunlarını pek çok olgu örneği ile geniş kapsamlı bir çerçevede ele alan kitap acil tedavilerde henüz çözüme kavuşamamış olan etik sorunları net bir şekilde ortaya koyuyor. 

Uzun bir çalışmanın neticesinde kaleme alınan eser, sadece tıp mezunu olan hekimlerin değil, bu alanda akademik eğitim alan tıp öğrencilerinin de mutlaka okuması gereken kitaplardan biri olma özelliğine de sahiptir. Nobel Tıp Yayınevi tarafından okurlarıyla buluşturulan eser aynı zamanda, tıp etiğinin de kendi içerisinde sorgulanmasına ışık tutuyor. 

Tüm tıp kitapları arasında en çok tercih edilenler ile ender bulunan eserleri sizlere en cazip fiyatlar eşliğinde sunan Hepsi Medikal olarak, incelediğiniz bu esere de avantajlarla sahip olmanızı sağlıyoruz. Sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal üzerinden sipariş verebilir ve b kıymetli eseri en kısa sürede adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: İçerik Sağlayıcı Sihirli Yazıcılar | kurTi Tasarım