Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Acil Kardiyoloji

Acil Kardiyoloji

Ürün Kodu: HMK0003 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
55,00 TL
Havale Fiyatı : 53,35 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2016
Sayfa Sayısı:256
Kitap ISPN:9786053352327
Baskı Sayısı:5
Yazar:Prof. Dr. İbrahim Keleş
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Kardiyoloji alanında en temel bilgilerin ve en önemli tekniklerin ele alındığı Acil Kardiyoloji adlı eser Profesör Doktor İbrahim Keleş tarafından yazılmış olan en önemli tıp kitapları arasında yer alıyor. Nobel Tıp Yayınevi tarafından basılan eser, 2016 yılının Temmuz ayında tıp alanına görev yapan hekimlerle buluştu. Okurların beğenisini kazanan önemli içerikler kitapta kolay anlaşılır bir dille aktarılıyor. 

Karton kapağa sahip olan tıp kitabı 19 cm x 27 cm ebatlarındadır.  Tek cilt olarak hazırlanan bu eser sadece 256 sayfadan oluştuğu için son derece hızlı bir şekilde okunabiliyor. En önemli bilgilerin geniş kapsamlı bir şekilde ele alındığı eser, tıp alanında eğitim alan öğrenciler için de temel baş ucu kitaplarından biri haline geldi. 

Eğitim süreci sonrasında, hekimlerin meslek hayatlarında başladıklarında da faydalandıkları bu kitap gördüğü yoğun ilgi nedeniyle günümüzde beşinci baskısı ile ilgili okurlara sunuluyor. Öğrencilerin kardiyoloji alanında sınav öncesinde de bilgilerini harmanlayabilmeleri amacıyla okudukları bu mühim eser, bu alanda hizmet veren tüm hekimlerin kütüphanesinde mutlaka yer alması gereken kitaplar arasında yer alıyor. 

Tüm tıp kitapları gibi incelediğiniz Acil Kardiyoloji adlı eseri de en uygun fiyatlar eşliğinde kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sağlık neferleri için tüm tıp kitaplarında en uygun fiyat avantajını sizlere sunuyor ve yıl boyunca uygun fiyat politikamızı koruyoruz. En önemli ve en ender bulunan tıp kitaplarını sizler için bu kategoride topluyoruz!

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.