Hepsi Medikal'e Hoşgeldiniz Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Medikal Firması

Acil Cerrahi

Acil Cerrahi

Ürün Kodu: HMK0002 Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye
190,00 TL
Havale Fiyatı : 184,30 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2009
Sayfa Sayısı:1047
Kitap ISPN:9789944510424
Baskı Sayısı:1
Yazar:EditörDr. Cemalettin Ertekin , Dr. Recep Güloğlu , Dr. Korhan Taviloğlu
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

Genel Cerrahi alanında şimdiye dek kaleme alınmış en önemli eserlerden biri olma özelliğine sahip olan Acil Cerrahi kitabı tüm cerrahların mutlaka okuması gereken tıp kitapları arasında yer alıyor. Tek cilt şeklinde hazırlanan eser toplamda 1047 sayfadan oluşuyor. Bu kıymetli eser Dr. Cemalettin Ertekin, Dr. Recep Güloğlu ve Dr. Korhan Taviloğlu tarafından kaleme alınmış, mühim bir eserdir. 

Acil Cerrahi adlı eser, 2005 yılında Ulusal Travma ve Acil Cerrahi Derneği tarafından basılan ve Travma adını taşıyan kitabın ardından gelen talepler doğrultusunda hazırlanmış bir tıp kitabı olma özelliğine sahiptir. Cerrahi alanda hizmet veren tüm cerrahlar için son derece önemli bilgiler de içeren bu kaynak kitap, özellikle acil cerrahi alanında görevli olan hekimlere öneriliyor. 

Yaklaşık olarak 2 yılı aşkın bir sürede hazırlanan ve toplamda 30 ana bölüm ile 106 bölüm içeren kitap, tamamı deneyim sahibi olan 172 cerrahın katkıları ile kaleme alındı. Acil Cerrahi adlı eser, 2009 yılının Mayıs ayında yayımlandı. Renkli ve kuşe kağıt baskısı ile hazırlanan eser, 20 cm x 28 cm ebatlarına sahip. 

Tüm cerrahlar için faydalı içeriklerle hazırlanan bu kitaba Hepsi Medikal avantajları eşliğinde sahip olabilirsiniz. Hemen siparişinizi iletebilir ve sanal tıp kitaplığınız olan Hepsi Medikal’in uygun fiyat avantajı eşliğinde, kitabınızın adresinize en kısa sürede ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Cerrahlara yönelik diğer eserleri de sitemizde bulabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.