Açıklamalı İnsan Anatomisi Atlası

Açıklamalı İnsan Anatomisi Atlası

Ürün Kodu: HMK0006 150 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz
86,40 TL
Havale Fiyatı : 83,81 TL
Yayın Evi:Nobel Tıp Kitabevleri
Yayın Tarihi:2017
Çeviri Editörü:Prof. Dr. Mehmet Yıldırım , Prof. Dr. Yusuf Zeki Yıldız
Sayfa Sayısı:160
Kitap ISPN:9786053350040
Baskı Sayısı:2
Adet
Kapıda Ödeme
Hızlı Gönderi

Bu ürün hakkında uzmanımıza soru sorun

İnsan anatomisini her yönüyle ortaya koyan İnsan Anatomisi Atlası, modern teknoloji kullanılarak hazırlanan görseller eşliğinde muazzam bir el kitabı olma özelliğini taşıyor. Eserde yer alan görsellerin tamamı yüksek çözünürlüklü olduğundan istisnai bölümlerin de görüntülenmesine olanak tanıyor. Eser toplamda 1500 terim ve aynı zamanda 250 adet de renkli resim içeriyor. 

Toplamda 160 sayfa olan tıp kitabı Prof. Dr. Mehmet Yıldırım ve Prof. Dr. Yusuf Zeki Yıldız tarafından çevrildi. Tıp alanında eğitim alan gençlerin mutlaka temin etmesi gereken tıp kitapları arasında yer alan eser aynı zamanda hekimlerin, eczacıların, radyoloji uzmanlarının ve radyoterapistlerin, laboratuvar çalışanlarının ve fizyoterapistlerin de baş ucu kitaplarından biri haline geldi. 

İçerdiği terimlerin yanı sıra görsel öğeleriyle de son derece önemli bir kaynak olan eser Türkçe tanımlamalar da içeriyor. Aynı zamanda Latince terimlerin de kullanılması, atlas olmasıyla beraber bir söz lük görevini de üstlenmesini beraberinde getiriyor. Kitap, farklı anatomik sistemleri detayları ile görüntüleyen ender eserlerden biridir. Eser tüm bunlara beraber okuyucu dostu anlatım stili ile de beğeni alıyor. 

Aynı zamanda eserde küçük bilgi kutucukları da bulunuyor. Tıp alanında önemli olan bilgileri bir arada sunan bu esere Hepsi Medikal avantajlarından faydalanarak kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bu kıymetli eser için en uygun fiyat eşliğinde siparişinizi verebilir ve hızlı kargo uygulamamız kapsamında kısa sürede adresinize ulaştırmamızı sağlayabilirsiniz. 

Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

99 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde kargo ücretsiz

Kitap alışverişlerinizde Araç Stickerı Hediye

*Hediye ürünler indirim kuponu kullanımlarında dahil değildir.

Tüm Hakları Saklıdır.
Altyapı: kurTi Tasarım | Linux System Admin